banner_kryesor

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Profili i Kompanisë

E themeluar në vitin 2013, Xiamen Kmaster Industrial Co., Ltd. ka qenë një prodhues profesionist i pajisjeve të fitnesit për gati 10 vjet.Ne zotërojmë ekipin e ekspertëve të kërkimit dhe zhvillimit, departamentin e tregtisë me përvojë dhe administratën e jashtëzakonshme.Impiantet standarde të prodhimit, dhoma e kualifikuar e testimit na mundësojnë të prodhojmë produkte me cilësi të lartë për klientët tanë nga e gjithë bota.Shtrirja e produktit tonë përfshin rutine, biçikletë stërvitore, biçikletë rrotulluese, eliptike, makinë me vozitje, palestër në shtëpi, sport dhe kohë të lirë etj.

"I pastër/kreativ/progresiv" është parimi që ne po ndjekim dhe zbatojmë, produktet tona janë eksportuar në MB, Francë, Gjermani, Spanjë, Itali, Shtetet e Bashkuara, Kanada, Meksikë, Kolumbi, Kili, Peru, Kore, Tajlandë, Vietnam...., më shumë se 30 vende në botë.

Produktet tona u ekspozuan dhe shitën edhe në Supermarket, si Argos, Wal-mart, Sears, Auchan, Tesco....

Jeni të mirëpritur të dërgoni kërkesën tuaj dhe të provoni bashkëpunimin fillestar, ne sinqerisht shpresojmë të jemi partneri juaj.

Historia e Kompanisë

 • 2013

  Xiamen Kmaster Industrial Co., Ltd. u themelua në Xiamen, Kinë, duke u përkushtuar në projektimin, prodhimin dhe eksportimin e pajisjeve të fitnesit.

 • 2014

  Kaloi auditimin e fabrikës nga Kanadaja SEARS dhe u bë një nga shitësit e saj.

 • 2015

  Kaloi auditimin e fabrikës nga Wal-mart nga Brazili dhe u bë një nga shitësit e saj.

 • 2016

  Kaluan auditimin e fabrikës nga Argos dhe Auchan, produktet tona u shfaqën dhe shitën në këto 2 supermarkete.

 • 2017

  Zmadhoni kupat e produkteve tona për të përmbushur kërkesat e ndryshme nga tregu.

 • 2018

  U bë një nga furnizuesit e EVERLAST, EVOLUTION, SHUA….

 • 2019

  Produktet tona u eksportuan në Fallabella në Amerikën e Jugut.

 • 2020

  Vetë-dizajnimi dhe zhvillimi i sistemit të rezistencës magnetike për Spin Bike pati sukses dhe mori reagime pozitive nga tregu.

 • 2021

  Covid-19 bëri që shitjet në internet të lulëzojnë, ne kemi punuar me shumë shitës të Amazon, porositë u rritën trefish, sistemi ynë i Rezistencës Magnetike u përdor gjerësisht.

 • 2022

  Ndërsa ekonomia globale ngadalësohet dhe porositë ulen, ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

 • 2023

  Ne mbajmë parimin tonë të "pastër/kreativ/progresiv" dhe kërkojmë mundësi të reja bashkëpunimi me klientët në mbarë botën.